KNMP Voorjaarscongres 'Zorg in de laatste levensfase
Agenda

KNMP Voorjaarscongres 'Zorg in de laatste levensfase

  • Datum 11 maart 2025
  • Type evenement congres
  • Tijd evenement 8.15-18.30
  • Plaats Utrecht
  • Organisator KNMP
Voor vragen, neem contact op met:
KNMP Evenementenbureau
Laatst geactualiseerd: 7 maart 2025

Bekende sprekers, zoals longarts Sander de Hosson van het Wilhelmina Ziekenhuis Assen en mede-oprichter van zorgplatform Carend, en openbaar apotheker Kirsten Kouwen-Lubbers, mede-eigenaar van de Samenwerkende Apotheken Rijn en Gouwe (SARG), benadrukken het belang van een goede samenwerking in de palliatieve zorg.

Zij bespreken hoe zorgverleners samenwerken over verschillende zorginstellingen heen en de cruciale rol van de apotheker bij het garanderen van comfort en kwaliteit in de laatste levensfase. Daarbij besteden ze aandacht aan medicatiebeheer en de praktische uitdagingen binnen de palliatieve zorg.

Meer informatie

Lees meer op de website van het congres.

Voor vragen, neem contact op met:
KNMP Evenementenbureau
Laatst geactualiseerd: 7 maart 2025
Niet gevonden wat je zocht?
Mail de redactie
Mail de redactie met jouw evenement, nieuws of tool waar anderen baat bij kunnen hebben. Suggesties of klachten over informatie zijn ook zeer welkom. Met jouw inbreng kunnen we Palliaweb verbeteren.